O nás

O Nas...

Společnost A.T. AUTO SERVICE, s.r.o. se specializuje na servise, opravě a diagnostice automatických a manuálních převodovek všech typu. Na českém trhu jsme v tomto odvětví již od roku 1991.

První službu, kterou jsme nabídli pro zákazníky, byla oprava a servis automatických převodovek na amerických vozech. Postupem času jsme tuto činnost rozšířili na všechny typy a druhy převodovek.

Dnes, díky dlouholeté praxi a zkušenostem, jsme schopni nabídnout své profesionální služby majitelům vozu všech značek a můžeme se postarat o veškeré typy automatických převodovek, od nejstarších, až po nejmodernější. Realizujeme opravy výrobku všech renomovaných výrobců automatických převodovek – Jatco, Aisin Warner, ZF, General Motors, Chrysler, Getrag, Hyundai, Mitsubishi a Mercedes Benz .

Servisujeme a opravujeme téměř všechny typy automatických a manuálních převodovek, od nejstarších, až po nejmodernější.

Diagnosticky identifikujeme chybové kódy, popř. data v reálném čase od řídící jednotky převodovky nebo od hlavní řídící jednotky a zhodnotíme, jak stav převodovky, tak i celkový stav vozidla. Svým zákazníkům můžeme nabídnout služby klasického autoservisu, tak že od nás odjíždíte s kompletně funkčním vozidlem.

V každé situaci se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc jak cenově, tak i z hlediska termínu realizace opravy. Od nás odjíždíte s maximální spokojeností a budeme rádi, když se stanete naším stálým zákazníkem.

****** Nabízíme velkoobchodní slevy pro autoservisy a autobazary.