O nás

Jsme specializovaný autoservis na automaticky převodovky s dlouholetou zkušeností v oboru. Poskytujeme kvalitní servis a opravy převodovek všech značek a typů(DSG ,CVT , PowerShift). Naše služby zahrnují kompletní diagnostiku, opravy motorů, brzdových systémů, výměnu oleje, pneuservis, opravy elektroniky, a mnoho dalších.

Naši technici jsou dobře vyškoleni a neustále se vzdělávají v nejnovějších technologiích a trendech v automobilovém průmyslu. Používáme pouze kvalitní náhradní díly a pracujeme s nejmodernějším vybavením, abychom zajistili, že vaše vozidlo bude opraveno rychle a spolehlivě.

Snažíme poskytovat vynikající zákaznický servis a pracovat rychle a efektivně, abychom minimalizovali vaše náklady a čas strávený opravou vozidla. Kromě toho nabízíme i pravidelnou údržbu vozidel, aby vaše vozidlo zůstalo v dobrém technickém stavu a minimalizovalo riziko vzniku problémů v budoucnu.

Pokud hledáte spolehlivý autoservis, který poskytuje kvalitní a profesionální služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s jakýmkoliv problémem vašeho vozidla a ujistíme se, že získáte zpět své jistoty a bezpečnost na silnici.

Na českém trhu jsme v tomto odvětví již od roku 1991.

První službu, kterou jsme nabídli pro zákazníky, byla oprava a servis automatických převodovek na amerických vozech. Postupem času jsme tuto činnost rozšířili na všechny typy a druhy převodovek. Dnes, díky dlouholeté praxi a zkušenostem, jsme schopni nabídnout své profesionální služby majitelům vozu všech značek a můžeme se postarat o veškeré typy automatických převodovek, od nejstarších, až po nejmodernější. Realizujeme opravy výrobku všech renomovaných výrobců automatických převodovek – Jatco, Aisin Warner, ZF, General Motors, Chrysler, Getrag, Hyundai, Mitsubishi a Mercedes Benz . Servisujeme a opravujeme téměř všechny typy automatických a manuálních převodovek, od nejstarších, až po nejmodernější.

V každé situaci se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc jak cenově, tak i z hlediska termínu realizace opravy. Od nás odjíždíte s maximální spokojeností a budeme rádi, když se stanete naším stálým zákazníkem.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je